Vijesti / Sport

ODLIČAN REZULTAT

DOMINACIJA Najmlađa ekipa Baseball kluba 'Vindija' osvojila prvo mjesto na turniru 'Minor Little League Croatia North'

BS Vindija

Nakon osvajanja 'Školske baseball lige' i 'Prvenstva Hrvatske U11', u utorak na svom terenu mladi varaždinski bejzbolaši osvojili su i Minor LLCN.

Ovog utorka 8. listopada u Varaždinu je održan finalni turnir 'Minor Little League Croatia North' U11 na kojem je sudjelovalo ukupno sedam ekipa. U ovoj kategoriji natječu se najmlađi članovi baseball klubova sjeverne Hrvatske, a kao aktivan član ekipe sudjeluje i trener u ulozi bacača.

Baseball klub 'Vindija' Varaždin ove sezone dominirao je u ovoj najmlađoj kategoriji. Nakon osvajanja 'Školske baseball lige' i 'Prvenstva Hrvatske U11', u utorak na svom terenu mladi varaždinski bejzbolaši osvojili su i Minor LLCN. Valja napomenuti da su dominirali cijelo prvenstvo te su naslov prvaka osvojili bez ijednog poraza s ukupno 12 pobjeda.

- U Baseball klubu 'Vindija' zadovoljni su ovom kvalitetnom generacijom bejzbolaša, te napominju da je ovo još jedan u nizu uspjeha vjerojatno najkvalitetnije škole baseballa 'Vindi Iso Sport' i njihovog glavnog trenera i koordinatora, Gorana Lekića - stoji u priopćenju.

Ujedno pozivaju svu djecu od 6 do 12 godina da se priključe njihovom klubu i iskušaju se u ovom 'američkom' sportu.