MŽNL

Nakon četiri odigrana kola Ivančica i Bednja na vrhu 4. Nogometne lige Čakovec - Varaždin

Varaždinski.hr

Još jedno uzbudljivo kolo je iza nas...

U derbiju 4. kola 4. Nogometne lige Čakovec - Varaždin Ivančica je slavila u Svetoj Mariji pobijedivši Mladost rezultatom od 2:3. Ribić je doveo Ivančicu u vodstvo u 11. minuti da bi Sulj u 40. poravnao rezultat na 1:1. Jagić u 60. ponovno dovodi goste u vodstvo dok Božek u 76. povećava rezultat na 1:3. Erdelji u 82. uspijeva tek smanjiti rezultat na konačnih 2:3.

Dubravka je 'petardom' ispratila Omladinac pogocima Sakača u 15., Tomaševića u 43., Copića u 45. i 85. minuti te Čuline u 60.

Nedeljanec je pobijedio Jalžabeta minimalnim rezultatom, pogodak je postigao Matučec u 80. minuti.

Bednja je pobijedila Zelengaj rezultatom 2:4. Soldatek je doveo domaćina u vodstvo u 30. minuti da bi Hudoletnjak iz najstrože kazne u 38. minuti povećao rezultat na 2:0. Klopotan u 45. minuti smanjuje rezultat na 2:1 dok Mašić u 53. poravnava rezultat na 2:2. Bregović u 64. minuti preokreće rezultat na 2:3 dok Kopjar u 86. minuti potvrđuje zasluženu pobjedu gostiju.

Mladost Komet je savladala Nedelišće pogotkom Balenta iz najstrože kazne, Dinamo iz Domašinca i Sloga odigrali su utakmicu bez pobjednika 1:1. Knežević dovodi goste u vodstvo u 67. da bi rezultat poravnao S. Krznar u 78. minuti.

Dinamo je slavio protiv Međimurca rezultatom od 2:1. Baksa i Štrok su doveli domaćina u vodstvo u 14. te ponovo zabili u 33. minuti dok gosti smanjuju rezultat pogotkom Punčeca u 55. minuti. Loše suđenje obilježilo je ovu utakmicu u kojoj su bespotrebno isključeni Jančec kod domaćih i Malnar kod gostiju.

Rezultati 4. kola: Dinamo/P-Međimurec 2:1, Mladost Komet-Nedelišće 1:0, Mladost SM-Ivančica 2:3, Dinamo/D-Sloga 1:1, Dubravka-Zagorac-Omladinac 5:0, Zelengaj-Bednja 2:4, Nedeljanec-Jalžabet 1:0.

Poredak: Bednja, Ivančica, Dinamo/P 10, Međimurec 9, Dubravka-Zagorac, Mladost Komet 7, Jalžabet 5, Nedeljanec, Mladost/SM, Nedelišće, Sloga, 4, Zelengaj 2, Dinamo/D 1, Omladinac 0 bodova.

Parovi 5. kola: Nedelišće-Mladost/SM, Omladinac-Nedeljanec, Ivančica-Dubravka/Zagorac, Sloga-Zelengaj, Bednja-Dinamo/P, Jalžabet-Dinamo/D, Međimurec-Mladost Komet.