Otvoreno prvenstvo

TENISKI USPJEH Vini Cecelja i Stjepan Ivanek osvojili OP Varaždin 1181 do 16 godina

TK Varaždin 1181

Na Otvorenom prvenstvu 'Varaždin 1181' iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza nisu mogli poželjeti bolje rezultate, jer su njihovi natjecatelji bili najbolji u apsolutno svim kategorijama.

Protekli vikend bio je zaista uspješan za tenisače i tenisačice Teniskog kluba Varaždin 1811. Na Otvorenom prvenstvu 'Varaždin 1181' iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza nisu mogli poželjeti bolje rezultate, jer su njihovi natjecatelji bili najbolji u apsolutno svim kategorijama.

U konkurenciji juniora do 16 godina najbolji je bio Stjepan Ivanek, koji je pobijedio u 2. kolu Skenderović Vida (Varteks) 6:0, 6:2, u polufinalu Lukač Patrika (Umag) 6:3, 6:2, te u finalu bio bolji od klupskog suigrača Borne Jagetića (Varaždin 1181) 6:0, 6:2.

Borna je odličnim igrama izborio finale pobjedama protiv Hanzl Karla (Varaždin 1181) 6:0, 6:0, te Jamić Jurice (Zagreb) 6:4, 6:1.

Stjepan i Borna, osvojili su zajedno 1. mjesto u konkurenciji parova.

U konkurenciji juniorki najbolja je bila Vini Cecelja također iz TK Varaždin 1811, koja je kao drugopostavljena nositeljica u 2. Kolu bila bolja od Šimić Ane (Zagreb), u polufinalu od Poljan Ene (Varteks), te u klupskom finalu od Lucije Mišak u napetom dvoboju rezultatom 4:6 6:3 6:4.

Lucija Mišak odigrala je odličan turnir pobjedama do finala protiv Medić Kate (Zagreb), Mišković Ive (Zagreb) i Cindrić Rebeke (Varteks).

Cecelja i Mišak također su zajedno osvojile 1. mjesto u konkurenciji parova.