NADLJUDSKI NAPORI Karla Čović uspješno završila peterostruku Ironman distancu na natjecanju u Austriji!

Privatna arhiva

Utrka je uistinu za najizdržljivije, obzirom da je Karla proteklih dana svladala 19 kilometara plivanja, 900 kilometara bicikla i 211 kilometara trčanja za 137h:36:22.

Varaždinka Karla Čović svladala je peterostruku Ironman distancu! Svjetsko natjecanje započelo je 10. srpnja u Austriji, a ona je danas u jutarnjim satima utrčala u cilj.

- Svala čast kraljice, bravo, naklon do poda! - samo su neki od komentara na njezin uspjeh.

Karlu su za vrijeme natjecanja pratili suporteri - Ivor Fischer, Biljana Cmrečki, Tatjana Nemec, Jurica Šikić, Tomica Blažek.

Podsjetimo, Karla je lani na trostrukom ultra triatlon natjecanju, koje se održalo u austrijskom mjestu Rogner Bad Blumau, postigla izniman uspjeh - osvojila je drugo mjesto.