VARAŽDIN U PRVOJ LIGI

VIDEO Uživajte još jednom! Pogledajte skraćenu snimku utakmice Varaždina i Šibenika te izjave trenera

Siniša Sović/Foto agencija Sjever

Veliku pobjedu ostvario je jučer Varaždin nad Šibenikom i izborio plasman u Prvu Hrvatsku nogometnu ligu! Kako je to jučer izgledalo u Varaždinu, pogledajte u prilogu HNTV-a.

Veliku pobjedu ostvario je jučer Varaždin nad Šibenikom i izborio plasman u Prvu Hrvatsku nogometnu ligu!

Utakmica koja je riješila pitanje osvajača prvog mjesta u 2. HNL privukla je na tribine stadiona u Zagrebačkoj ulici gotovo 10 tisuća ljudi. Dekor je bio sjajan, a da je utakmica bila kvalitetna svjedoči i veliki broj stvorenih prilika s obje strane.

Podsjetimo, Varaždin je poveo u 40. minuti iz jedanaesterca golom Leona Benka, nakon što je Zvonimir Blaić u šesnaestercu srušio Deana Glavicu.

Vrlo brzo u nastavku utakmice Prince Ampem pogodio je za 1:1, bila je to 50. minuta utamice.

U 62. minuti Varaždin dolazi u vodstvo 2:1 pogotkom Deana Glavice.

Nakon što 20 minuta prije kraja Karlo Bilić dobiva drugi žuti karton pa Šibenik ostaje s deset igrača, točku na i konačnih 3:1 postavlja Leon Benko iz slobodnog udarca.

Kako je to jučer izgledalo u Varaždinu, pogledajte u prilogu Hrvatske nogometne televizije.