VARAŽDIN-ŠIBENIK

FOTO Šibenik izjednačio početkom drugog poluvremena, no Glavica ponovo doveo Varaždin u prednost

Siniša Sović/Foto agencija Sjever

Interes za utakmicu bio je i više no velik, rasprodana je većina karata, a velik broj navijača stigao je i iz Šibenika.

Pred 9500 gledatelja u odličnoj utakmici Varaždin vodi 1:0. Gol je postigao Leon Benko iz kaznenog udaraca, nakon što je s u kaznenom prosotoru srušen Glavica.

U tijeku je utakmica Varaždina i Šibenika, pogledajte kakva je atmosfera NK Varaždin - NK Šibenik

Varaždin je bio bolja momčad, posebice predkraj poluvremena, kada su opasno pristinuli gol Šibenčana.

Početak drugog poluvremena pripao je Šibeniku. Prince je iskoristio neopreznost obrane domaćih i poravnao rezultat.

No kratko je trajalo jer je Glavica ubrzo povećao prednost Varaždinaca.

Kako je bilo na terenu i na tribinama u prvom poluvremenu, pogledajte u fotogaleriju...