POLUFINALE KUPA

Rijeka pobijedila Toplakov Inter, po gol zabili Murić i Brezovec

Dalibor Urukalović/Pixsell

Za Inter je zaigrao i Josip Brezovec, ušao je u 74. minuti umjesto Serdereva. Upravo je on bio igrač koji je malo nade vratio Interu kad je u 90. minuti zabio za 1:2.

U drugoj utakmici polufinala Hrvatskog nogometnog kupa Rijeka je u gostima pobijedila Inter iz Zaprešića koji vodi varaždinski strateg Samir Toplak.

Prvi gol na utakmici zabio je Robert Murić u 30. minuti, a na terenu je bio do 63. minute kad ga mijenja Čolak. Drugi pogodak za Rijeku zabio je Lončar u 86. minuti.

Za Inter je zaigrao i Josip Brezovec, ušao je u 74. minuti umjesto Serdereva. Upravo je on bio igrač koji je malo nade vratio Interu kad je u 90. minuti iz slobodnog udarca zabio za 1:2.

Ipak, Inter nije uspio izboriti produžetke, utakmica je završila pobjedom gostiju.

Rijeka će u finalu kupa igrati protiv Dinama iz Zagreba.