ODLIČAN REZULTAT

Članovi AK Sloboda osvojili pet medalja na natjecanju u Zagrebu: Valentino Bečeheli i Martin Mlinarič prvaci Hrvatske

AK Sloboda

Varaždinski atletičari opet su pokazali da su u samom vrhu hrvatske atletike.

U subotu, 16. veljače, u Zagrebu je održano prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore i mlađe juniorke u dvorani.

Atletičari AK Sloboda opet su pokazali da su u samom vrhu hrvatske atletike jer su po broju osvojenih medalja bili bolji samo atletičari iz Zagreba i Splita.

Najsjajnije medalje s novim osobnim rekordima osvojili su Valentino Bečeheli na 400 m (50,57 s) i Martin Mlinarič u skoku u vis (1,91 m).

- Ugodno je iznenadila Marta Novak kojoj je prva trka na 800 m donijela srebrenu medalju. Broncama su se okitile Rahela Leščak na 400m (58,88s) i Klara Koščak u skoku u dalj (5,38 m) - stoji u priopćenju.

Zapažene rezultate s osobnim rekordima postigli su još Viktorija Vujović na 60m (8,07s i 8. mjesto) i Karlo Bogdan na 60m s preponama (9,23s i 7. mjesto).

Nastupili su još Jana Koščak i Andrea Vuradin u skoku u vis (1,55 m i 1,50 m - 6. i 9. mjesto), Ivan Plantak i Karlo Murković na 800 m (2.18,29 i 2.21,05 - 11. i 13. mjesto), Karlo Glavač s 11. mjestom u bacanju kugle 5kg (10,77m) i skoku u dalj (5,08 m) te Ida Cesar na 60 metara (8,88s).