NAPETA UTAKMICA

Rukometašice Koke pobjedom otvorile drugi dio sezone

ŽRK Koka

Zadnjih pet minuta Split izjednačava te se na terenu odvijala prava mala drama, igralo se gol za gol sve do 59. minute, kada Domjan zabija za minimalnu prednost (33:32), koju su Kokice i održale do kraja.

Danas u 17,30 sati u dvorani Gripe u Splitu odigrana je utakmica 11. kola 1. HRL za žene, Koka je pobijedila Split 33:32.

U prvom dijelu utakmice vrlo napeto igra se gol za gol te se na poluvrijeme odlazi s rezultatom 17:17.

Drugo poluvrijeme Kokice otvaraju puno bolje te prelaze u vodstvo, koje drže gotovo do kraja utakmice.

U strijelce su se upisale: Mrazović K. 8, Jalušić 8, Domjan 7, Blažek 3, Ćurić 2, Furjan 2, Mrazović M. 2, Papac 1.

Idući vikend rukometašice Koke su slobodne. Sljedeće kolo igra se za dva tjedna protiv ekipe ŽRK Zrinski u Čakovcu.