PLIVANJE

VRHUNSKI REZULTAT! Plivači Baroka na natjecanju u Vukovaru osvojili 46 medalja

PK Barok

Osvojeno je ukupno 46 medalja (19 zlatnih, 10 srebrnih i 17 brončanih) te je od 66 starteva isplivano 40 osobnih rekorda...

Članovi PK Barok su 24. i 25. studenog nastupili  u Vukovaru na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za mlađe juniore, juniore i seniore.

PK Barok su predstavljali: Mario Vlahinja, Luka Cvetko, Lovro Pintarić, Martina Štefinec, Noa Stolnik, Iva Vresk, Patricija Lončarić, Katja Balažinec, Petra Gašparac, Lea Ćelić, Elena Škrapec i Dora Jurak.

Odličja po kategorijama:

Seniori

Jedini senior, Mario Vlahinja, osvojio je 3. mjesto na 200 m leptir.

Juniori:

Luka Cvetko osvojio je 10 zlatnih odličja: 1. mjesto na 50, 100 i 200 m slobodno, 100 m leđno i 100 m mješovito - u seniorskoj i juniorskoj kategoriji.

Martina Štefinec osvojila je 6 zlatnih odličja; i to na 50, 100  i 200 m prsno u seniorskoj i juniorskoj kategoriji.

Lea Ćelić osvojila je 1. mjesto na 400 m mješovito, 2. mjesto na 200 m mješovito u seniorskoj i juniorskoj kategoriji, te 3. mjesto na 400 m slobodno u istim kategorijama.

Elena Škrapec osvojila je 3. mjesto na 50 m slobodno u seniorskoj i juniorskoj kategoriji.

Mlađi juniori

Lovro Pintarić bio je drugi na 400 m slobodno u ml. juniorskoj kategoriji, treći u seniorskoj i juniorskoj kategoriji i treći na 200 m mješovito.

Noa Stolnik osvojila je 2. mjesto na 50 i 200 m prsno, te 3. mjesto na 100 m prsno u ml. juniorskoj kategoriji

Patricija Lončarić osvojila je 3. mjesto na 50 m prsno.

Petra Gašparac osvojila je 3. mjesto na 100 m leđno i 2. mjesto na 200 m mješovito, također u ml. juniorskoj kategoriji

Ženske štafete također su bile uspješne:

Juniorke su osvojile 2. mjesta na 4x100 m mješovito i 4x100 m slobodno, te  3. mjesto na 4x50 m slobodno.

Mlađe juniorke su bile zlatne na 4x100 slobodno u ml. juniorskoj kategoriji, te brončane u istoj štafeti u seniorskoj i juniorskoj kategoriji. Također su osvojile 3. mjesta na 4x50 m slobodno, 4x50 m mješovito i 4x100 m mješovito.