NA SAVI

KAJAK KANU SPUST Najuspješniji od Varaždinaca bio David Šestak, drugo mjesto osvojio Alen Ozimec

KKK Varteks

Nastupilo je 65 posada iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Slovenije.

Članovi Kajak kanu kluba Varteks nastupili su na Otvorenom prvenstvu grada Zagreba u kajak kanu spustu koje se održalo na stazi dužine 4,5 kilometra na rijeci Savi kod Zagreba. Nastupilo je 65 posada iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Slovenije.

Od Varaždinaca najuspješniji su bili kadeti gdje je David Šestak pobijedio, a Alen Ozimec bio drugi u kajaku jednosjedu.

U kategoriji kajak jednosjed juniori (K-1) Nikola Novosel osvojio je šesto, a Ivo Gabud sedmo mjesto.

U turističkom kanu dvosjedu posada Darko Tomašek i Igor Krajcar osvojila je prvo mjesto.