KORAK OD SNA

Ivanković izgubio veliko finale koje su uživo smjele gledati i žene!

Ivo Čagalj/PIXSELL

Persepolis ispred 80 tisuća fanatičnih navijača na stadionu Azadi nije uspio napraviti malo čudo...

Iranski prvak Persepolis, trenera Branka Ivankovića, nije uspio osvojiti Azijsku ligu prvaka nakon što je u uzvratu protiv Kashime u Teheranu odigrao bez golova. U prvom susretu u Japanu Kashima je slavila s 2:0 i tako osvojila svoj prvi azijski naslov.

Persepolis ispred 80 tisuća fanatičnih navijača na stadionu Azadi nije uspio napraviti malo čudo, ali je i plasman u finale najelitnijeg kontinentalnog natjecanja najveći uspjeh Ivankovića i kluba.

Utakmica će pamtiti i po činjenici da su iranske vlasti dopustile po prvi puta nakon 1981. godine ženama ulaz na stadion u Teheranu.

Navodno ih je bilo više od pet stotina, većinom rodbina igrača i članice iranskih ženskih nogometnih selekcija.