Vijesti / Sport

DOČEKAO PRILIKU

NAPOKON! Marko Rog upisao svih 90 minuta u pobjedi svog Napolija protiv Sassuola

Andreas Gebert/DPA/PIXSELL

Hrvatski reprezentativac Marko Rog dočekao je svoju priliku da upiše svih 90 minuta. U pobjedi protiv Sassuola rezultatom 2:0 odigrao je solidnu partiju u sredini terena.

Bivši igrač Nedeljanca, Varaždina, Splita i DinamaMarko Rog (napokon) je upisao svih devedeset minuta u ligaškom susretu napuljskog kluba. Carlo Ancelotti odlučio mu je dati priliku protiv Sassuola, a Marko je odigrao solidnu utakmicu.

Njegova je momčad na kraju slavila s 2:0, a Rog je prema portalu Sofascore zaslužio ocjenu 7.1, najbolju u veznom redu domaćina.

Napoli sljedeću utakmicu igra u gostima kod Udinesea, a Marko bi na tragu dobrog nastupa ponovno mogao naći svoje mjesto u početnih 11.