USPJEŠAN DEBI

RUKOMET Kokice uvjerljive protiv Trešnjevke, u srijedu gostuju kod Lokomotive

Facebook

Utakmica je prvo poluvrijeme bila vrlo izjednačena gdje su gošće u jednom trenutku imale prednost +2, ali se Kokice vraćaju i odlaze na poluvrijeme s rezultatom 12:11. Pobjedom su obilježile početak sezone...

U Varaždinu je odigrana utakmica 1. kola između Žrk Koka i Rk Trešnjevka. Seniorke su upisale prvu pobjedu u sezoni rezultatom 29:21.

Utakmica je prvo poluvrijeme bila vrlo izjednačena gdje su gošće u jednom trenutku imale prednost +2, ali se Kokice vraćaju i odlaze na poluvrijeme s rezultatom 12:11. U drugom dijelu odigrala se čvršća obrana te su se postizali lagani golovi sa kontre i polukontre.

U strijelce su se upisale: Domjan 6, Mrazović K. 5, Ćurić i Blažek 4, Jalušić i Furjan 3, Papac 2, Rogina i Mrazović M. 1

U srijedu, 19. rujna, očekuje ih utakmica drugog kola u Zagrebu protiv Rk Lokomotiva s početkom u 18 sati.