Kaja Bobek, Elena Košćak i Paulina Tomašković osvojile zlato u Šibeniku!

U Šibeniku, u dvorani Baldekin je 3. lipnja održana Završnica Kupa Hrvatske u ritmičkoj gimnastici – B program. Na Završnici je sudjelovalo ukupno 115 ritmičarki iz 13 klubova, a među njima i 4 predstavnice Gimnastičkog kluba ‘Vindija’ koje su natjecanje završile s osvojenim medaljama i sa znatnom prednošću pred ostalim natjecateljkama.

U katgoriji juniorki nastupile su Kaja Bobek koja je osvojila 1. mjesto i Leona Pretković koja je osvojila 3. mjesto, u kategoriji kadetkinja najbolja, 1. je bila Elena Košćak, a isto tako i naša najmlađa natjecateljka Paulina Tomašković u kategoriji mini.

Vindijkama u prvom dijelu sezone predstoji još nastup na Međunarodnom turniru u Mariboru.

Već sada možemo reći da su Vindijke u ovom djelu sezone na službenim hrvatskim natjecanjima iz sustavu natjecanja Hrvatskog gimnastičkog saveza imale gotovo 100 postotni učinak.

Svih 6 ritmičarki GK Vindije koje su nastupale osvojilo je medalje i to 4 zlatne i 2 brončane.

Naše natjecateljke bile su uspješne i na kvalifikacijskim kolima za Završnicu Kupa Hrvatske.

Sara Crnčec koja je bila najbolja u kvalifikacijama u kategoriji kadetkinja zbog školskih obveza nije mogla sudjelovati na završnici, no vjerujemo da je sudjelovala da bi izborila također neku od medalja.