LIGA PRVAKA Ivankovićev Persepolis u polufinalu poražen od Al-Hilala

U prvoj utakmici polufinala azijske Lige prvaka, iranski Perzepolis pod vodstvom Branka Ivankovića uvjerljuvi je poražen (4:0) u gostima kod Al-Hilala iz Saudijske Arabije.

Ivankovićeva ekipa već je u do poluvremena od ‘bogatog’ saudijskog kluba gubila s dva pogotka razlike i prema stanju na terenu, domaćin je bio bolja momčad. No, na samom početku drugog poluvremena domaći je igrač zaradio drugi žuti, odnosno crveni karton što je dovelo Persepolis u nadređenu poziciju.

Otada su iranski predstavnici preuzeli terensku inicijativu, ali nisu uspjeli zabiti pogodak, već su do kraja utakmice primili još dva za konačnih 4:0.

‘Tanac’ sa svojom ekipom ima težak rezultat za nadoknaditi u uzvratu. Ipak, u nogometu je sve moguće, a Ivanković će sve karte u napad morati baciti u srijedu, 17. listopada, s početkom u 18 sati.