RUKOMET Dabrovi u Graberju s 35:23 razbili Sesvete za vrh tablice

Osmo kolo rukometne Premijer lige donijelo nam je sraz GRK Varaždina i Sesveta koje se igralo u Graberju. Pobjedu su odnijeli varaždinski 'Dabrovi' s velikih 12 razlike, rezultatom 35:23 (16:12).

U prvom su dijelu gostujući rukometaši bili još na koliko - toliko prihvatljivoj i dostižnoj razlici te su domaćini na poluvrijeme otišli s četiri pogotka razlike. Ipak, u nastavku utakmice razigrali su se varaždinski rukometaši i na kraju upisali visoku pobjedu.

Najraspoloženiji u domaćim redovima bili su vratar Špikić sa 17 obrana te Špruk, Zobec i Marić s po 6 postignutih pogodaka.

U sljedećem kolu 'Dabrovi' gostuju kod Gorice.

GRK Varaždin – Sesvete 35:23 (16:12)

Varaždin: Graberje
Suci: Grbavac, Ravlić
Gledatelja: 300

GRK Varaždin: Špikić (17), Črnila (2), Špruk 6, Zobec 6, Novak 2, Glavaš 1, Vincek, Hutinec 1, Vidaček 3, Sklepić 1, Levak 2, Jurišić 2, Marić 6, Vrdoljak 4, Stojanović 1.

MRK Sesvete: Totić (5), Mudrinjak (2), Grgurić, Krndelj, Ćosić 1, Sermen 1, Curiš 1, Šehić 3, Jurić, Šprem 6, Perković, N. Mirosavljević 2, M. Mihaljević 4, Pandža 4, Sušnja, Zadro 1.