RUKOMET Dabrovi se uzdignuli nakon dva poraza i razbili Zamet

Nakon dva poraza (Metalac i Gorica) koji su zbacili varaždinske rukometaše s vrha Premijer lige, izabranici Željka Čagalja uspješno su se vratili na pobjedničke staze. Na gostovanju kod riječkog Zameta upisali su pobjedu s visokih 19:27(7:14).

Kod rukometaša GRK Varaždina bila je prisutna početna nervoza te su prvih deset minuta uglavnom lovili Zamet kako bi do kraja poluvremena uhvatili ritam i osigurali velikih 7:14 na poluvremenu. Do kraja utakmice pokazali su svoju nadmoć te su na kraju uvjerljivo slavili sa 19:27.

U redovima Dabrova najraspucaniji bili su Zobec, Jurišić i Stojanović s po 6 pogodaka svaki, a valja spomenuti i odlične vratare Špikića s 12 i Meštrića s 8 obrana.

Sljedeće 12. kolo na rasporedu je u subotu, 19. prosinca, kad u Varaždinu gostuje Umag.

Zamet – GRK Varaždin 19:27 (7:14)

Zamet: Sorić (6), Lučin (6), Vučko 6, Jeličić 1, Grgurević 2, Martinović 1, Katić, Kružić 1, Načinović 2, Starčević, A. Dunato, Katić, Majić 2, D. Dunato 1, Markovčić, Golik 3.

GRK Varaždin: Špikić (12), Meštrić (8), Špruk, Zobec 6, Novak 1, Glavaš 3, Vincek, Vidaček 1, Sklepić 1, Levak 3, Jurišić 6, Vrdoljak, Koprek, Stojanović 6.