RUKOMET Kokice upisale još jednu pobjedu, na domaćem terenu svladale Splićanke

U Varaždinu je jučer, 28. travnja, odigrano 23. kolo 1.HRL, a Kokice su upisale još jednu pobjedu rezultatom 33:27.

Od samog početka čvrstom obranom te brzim kontrama i polukontrama pokazale su ekipi Splita 2010 tko je glavni na terenu. Cijelu utakmicu držale su vodstvo koje se u 40. minuti penje na visokih +10, zatim, trener Canjuga daje priliku svim igračicama.

U redove seniorake ekipe, nakon dva mjeseca, vratila se oporavljena Tea Jalušić te odličnom igrom pokazala koliko im je nedostajala.
Golmanica Helena Šegota bila je na visokom nivou te je sakupila 14 obrana. Pridužila joj je i Sara Dominić, koja je imala znatno manju minutažu, ali je uspjela upisati 4 obrane.

U strijelce su se upisale: Milosavljević 9, Blažek i Vrabec 6, Tomić i Jalušić 4, Domjan 2 te Furjan i Baljaić 1.