Vijesti / Školski kutak

MARLJIVI UČENICI

ODLIKAŠI Osnovna škola Andrije Kačića Miošića Donja Voća i Područna škola Antuna Gustava Matoša Gornja Voća

ODLIKAŠI Osnovna škola Andrije Kačića Miošića Donja Voća i Područna škola Antuna Gustava Matoša Gornja Voća
Ilustracija

Saznajte tko su odlikaši Osnovne škole Andrije Kačića Miošića Donja Voća te Područne škole Antuna Gustava Matoša Gornja Voća!

Osnovna škola Andrije Kačića Miošića Donja Voća

Ravnateljica: Rahela Blažević, prof.

1.a – razrednica: Adriana Taučer Kukec

1. Mia Brežnjak

2. Melissa Cikač Pintarić

3. Leon Kolačko

4. Elena Komes

5. Nikolina Patrčević

6. Dora Stanko

7. Vanessa Stolnik

8. Arsen Švetak

9. Vanessa Vinceković

2.a – razrednica:Ankica Belcar

1. Petra Banfić

2. Lucija Bolčević

3. Alen Flis

4. Anamarija Kralj

5. Emily Premužić

6. Stjepan Šincek

7. Ana Šipek

3.a – razrednica: Irena Šipek

1. Petra Belščak

2. Marko Bolčević

3. Ema Četrtek

4. Doroteja Črepinko

5. Mario Flis

6. Mike Jerenec

7. Dominik Martan

8. Ana Perić

9. Leon Sambolec

10. Sven Stanko

11. Patricija Švetak

12. Simon Vočanec

4.a - razrednica: Zdenka Godinić

1. Rene Brežnjak

2. Erik Bunić

3. Matija Komes

4. Danijel Kukec

4. Gabriela Lazar

5. Neven Patrčević

6. Valentina Patrčević

7. Matias Stolnik

5.a – razrednica: Sandra Ljubljanović

1. Karolina Kokot

2. Roko Komes

3. Dario Martan

4. Dino Medenjak

5. Mihael Patrčević

6. Lana Stolnik

7. Paula Šipek

8. Petra Švetak

9. Rebeca Zelić

6.a – razrednica: Jadranka Petrač

1. Antonio Čretni

2. Danijel Kanjir

3. Bruno Stolnik

7.a – razrednica: Vlatka Majcen

1. Valerija Četrtek

2. Karlo Debeljak

3. Benjamin Fotez

4. Semmy Kuserbanj Debeljak

5. Rikardo Mihalinec

6. Emil Patrčević

7. Jurica Sambolec

8.a – razrednica: Marijana Švetak

1. Lovro Gregur

2. Valentina Kanjr

3. Ivana Kolačko

4. Patrick Stanko

5. Laura Zelić

Područna škola Antuna Gustava Matoša Gornja Voća

3.b - razrednica: Monika Žugec (na zamjeni)

1. Leon Bosilj

2. Marina Bosilj Levanić

4. Josip Jakopanec

5. Simona Kukec

6. Martina Žuna

4.b - razrednica: Martina Dukarić

1. Darija Bunić

2. Marina Kornet

3. Ana Potisk

6.b - razrednica: Anamaria Bagarić

- nema odličnih učenika

7.b – razrednica: Dubravka Tuđan

1. Ivana Kočet

2. Dorian Šteković

8.b – razrednica: Dubravka Tuđan

1. Danijela Stočko

Najgledanija galerija

Izdvojeno

Reci što misliš!