Vijesti / Radna mjesta

FINANCIJE I KNJIGOVODSTVO

OGLAS ZA POSAO Tvrtka Art metali traži Knjigovođu (m/ž)

Art metali

Tvrtka Art metali d.o.o. bavi se proizvodnjom i montažom, a radi proširenja poslovanja, traže Knjigovođu.

Art metali d.o.o. je tvrtka iz Novog Marofa koja zapošljava između 10 - 20 osoba te se bavi proizvodnjom i montažom svojih proizvoda najvećim dijelom po gradilištima unutar Hrvatske.

Na osnovu konstantnog ulaganja, učenja i truda cjelokupnog tima rezultati su vidljivi te iznad svega cijenimo dobrog radnika, pozitivu i timski rad.

Radi proširenja posla, trenutno imaju otvoreni oglas za radno mjesto:

KNJIGOVOĐA

Opis posla

- izrada izlaznih računa, popratne dokumentacije
- knjiženje izvoda, ulaznih i izlaznih računa po mjestu troška te kontrola ispravnosti istih
- praćenje bankovnih računa, plaćanja
- obračun i predaja PDV a, PPO, PDVS i ostalih mjesečnih, tromjesečnih i godišnjih obrazaca
- korištenje: e mirovinsko, e porezna, e zdravstveno
- usklađivanje bilance - vođenje postupka usklađivanja konta glavne knjige i popratnih evidencija
- evidencija dugotrajne imovine, amortizacije
- obračun plaća, knjiženje
- praćenje novih zakonskih regulativa

Uvjeti

- traži se ambiciozna i motivirana osoba koja radi i želi bolje uvjete rada ili je radila na poslu glavnog knjigovođe
- isključivo osoba sa iskustvom u knjigovodstvu
- analitičnost, pedantnost, sistematičnost i sklonost timskom radu
- potrebno poznavanje svih procesa knjigovodstva
- potrebne godine iskustva: 5
- vozačka dozvola: B
- vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- stalni radni odnos
- stimulativna primanja, bonus za ostvarenje postavljenih planova
- službeni mobitel
- edukacija na seminarima
- nakon uspješno odrađenog probnog roka ugovor se sklapa na neodređeno

Molbe sa životopisom slati na sljedeću mail adresu: [email protected] do 11. listopada.

90123ada5bdfe7c290c4895974ff9b55.jpg?v=2

Najnovije

Reci što misliš!

Najgledaniji video