BODOVI U KOPRIVNICU Sudac u glavnoj ulozi, White stonesi negoduju zbog nepravde

U utakmici 7. kola 3. HNL gosti iz Koprivnice odnijeli su vrijednu pobjedu. Koprivnica je nadvisila Varteks rezultatom 1:3 (0:0).

U prvom poluvremenu domaćini su pokazali kako postoji želja za osvajanjem bodova, ali nisu uspjeli stvoriti veću priliku, kao ni gosti. Na odmor se otišlo rezultatom 0:0.

U nastavku probudile su se obje ekipe, ali 'Bumbari' su ponovno gledali kako im 'momak u žutom' odnosi pobjedu.

Sjurio se u protivnički šesnaesterac Šoštarić, zaobišao golmana, koji ga tada ruši, ali Marko Đurđek iz Turčina ostaje nijem.

VIDEO Pogledajte sporne situacije, Varteks opet oštećen?

Tako vrućih glava Varteksovci su izgubili koncentraciju i primili pogodak preko Brckovića u 60. minuti.

Petnaest minuta kasnije Jambrušić pokazuje zašto je najbolji strijelac prvenstva i povisuje na 2:0.

Nakon toga Đurđek bez problema pokazuje na bijelu točku za goste, ali gostujući igrač je neprecizan.

Nadu u bod na Slobodi vratio je Marjanović pet minuta prije kraja, a konačan rezultat postavio je Jambrušić svojim drugim pogotkom u drugoj minuti nadoknade.

Igrači i navijači Varteksa bili su vidno nezadovoljni, a White stonesi odlučili su 'porazgovarati' s glavnim sucem nakon utakmice.

Sljedeća utakmica koja čeka 'Bumbare' na rasporedu je u srijedu, 4. listopada, kada im u goste stiže Mladost iz Varaždinskih Toplica.