PRIJATELJSKA UTAKMICA Varaždin poražen od prvoligaša Slaven Belupa

Nogometni klub 'Varaždin' odigrao je danas prijateljsku utakmicu s prvoligašem Slaven Belupom na glavnom stadionu Gradskog stadiona u Koprivnici. Po hladnom vremenu i hladnom vjetru koji je onemogućavao normalnu igru bolje su se snašli prvoligaši iz Koprivnice, piše ePodravina.

Iako, počelo je iznenađujuće za domaćina, Varaždin je praktički iz prve prave akcije poveo i doveo domaćina u podređen položaj. Već u trećoj minuti bilo je 0-1, zabio je Mesarić. Ipak, domaći su se zagrijali i izjednačili preko Tatara u 21. minuti.

Za vodstvo 2-1 zabio je ponovno Tatar iz najstrože kazne, da bi nakon sjajnog prodora Bogojevića, koji je nanizao nekoliko igrača gostiju i nesebično asistirao, Kendeš zabio za potvrdu pobjede 3-1.

Varaždin ovog vikenda očekuje gostovanje u Zagrebu, igra protiv momčadi Dinama II.