Vijesti / Sport

PLIVANJE Plivači Baroka uspješni u Zagrebu, osvojili šest medalja!

Ovog vikenda je u Zagrebu održan 16. Grand Prix 'ZPK' na kojem je sudjelovalo 290 natjecatelja iz 25 klubova Slovenije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

Nastupilo je i osam članova Baroka: Mario Vlahinja, Neven Lončarić, Luka Cvetko, Hrvoje Smontara, Elena Škrapec, Lea Ćelić, Mirta Piskač i Martina Štefinec.

Uz odlične rezultate, osvojeno je 6 medalja: u kategoriji mlađih juniorki Martina Štefinec osvojila je 3. mjesto na 100 metara prsno i 2. mjesto na 50 metara prsno.

U kategoriji juniorki Mirta Piskač je osvojila tri srebra - na 50, 100 i 200 metara prsno. U napetoj utrci na 200 metara prsno, zlato je izgubila za 22 stotinke sekunde.

U kategoriji juniora Luka Cvetko je osvojio srebro na 50 metara slobodno, dok je na 200 metara slobodno isplivao B normu za državno prvenstvo.