NK Varaždin osvojio prvo mjesto na međunarodnom turniru za mlade

U subotu, 16. prosinca, u Čakovcu se održao međunarodni malonogometni turnir za 2008. godište.

Na turniru je sudjelovalo osam ekipa: NŠ Međimurje kao domaćin, NK Varaždin, NK Drava Ptuj, NK Lokomotiva, NK Slaven Belupo, NK Mura, NK Bregan i NK Maribor.

Varaždinci su pod vodstvom trenera Igora Kranjeca ostvarili dvije pobjede protiv Mure i Drave Ptuj te remi sa hrvatskim prvoligašem NK Lokomotiva čime su ostvarili prvo mjesto u skupini te plasman u polufinale kao najbolji. U polufinalu su s visokim rezultatom 4:1 svadali NK Slaven Belupo. U finalu susreli su se s NK Drava Ptuj te uvjerljivo pobijedili s rezultatom 6:1 i osvojili prvo mjesto.

Drugo mjesto osvojila je ekipa NK Drava Ptuj, a treće mjesto NK Bregana. Uz osvojeno prvo mjesto osvojene su nagrade i za najboljeg strijelca, igrača i golmana.

Najbolji igrač i strijelac je Dani Pintarić, a golman Teo Serdarević, svi iz ekipe NK Varaždin.