Vijesti / Sport

Koka na domaćem terenu pobijedila Dugo Selo '55, Šegot upisala prve obrane

Seniorska ekipa Ženskog rukometnog kluba Koka jučer je došla do druge pobjede u proljetnom dijelu Prve hrvatske lige za žene. Nakon pobjede nad Trešnjevkom u prošlom kolu, Kokice su ovog puta na domaćem terenu nadigrale ekipu Dugo Selo '55.

Krajnji rezultat preslika je stanja na terenu. Završilo je s čak deset golova razlike za domaću momčad, semafor je na kraju pokazivao 35:25 za Koku.

Iako su od samog početka Kokice bile dominante, tek u 20. minuti napravile su značajniji odmak, na četiri gola razlike.

Pitanje pobjednika riješeno je već na početku drugog poluvremena i tu igračice Koke odlaze na velikih +10.

Do kraja utakmice nije bilo većih uzbuđenja te Koka mirno uzima nove bodove.

Zaigrale su u ovoj utakmici sve igračice Koke, a čak deset ih je zabijalo: Milosavljević 10 pogodaka, Furjan 7, Masnić 5, Blažek i Jalušić 3, Tomić i Domjan 2 te Balajić, Rogina i Vrabec po 1 pogodak.

Janja Tušek skupila je 10 obrana, a svoje prve obrane za Koku upisala je Helena Šegot.

Koka je ovom pobjedom učvrstila treće mjesto, no od vodeće Lokomotive i Podravke Vegete, koje su bodovno izjednačene, Koka je udaljena pet bodova. S druge strane, četvrti Bjelovar za Kokom kaska za pet bodova.

U sljedećem kolu Kokice idu nateško gostovanje kod prvoplasirane Lokomotive.