HRVATSKA bolja od Slovenije u Nedelišću

Mlada reprezentacija Hrvatske U21 pobijedila je u Nedelišću Sloveniju 3:0 golovima Ćorića, Bašića i Murića. U 33. minuti nakon ubačaja s lijeve strane i nesporazuma u slovenskoj obrani našu reprezentaciju je doveo u vodstvo Ćorić.

Samo dvije minute kasnije lijep gol s 25 metara postiže Bašić. U drugom dijelu izbornici Gračan i Gliha su napravili izmjene pa je bilo nešto manje prigoda. U 77. minuti Hrvatska je uzela loptu na polovici Slovenije, a neobranjivim udarcem u dalji kut slovenskog vratara akciju je zaključio Murić za konačni 3:0. Gračanova je momčad prije utakmice odradila kratke, trodnevne pripreme u Sv. Martinu na Muri.

HRVATSKA U21 - SLOVENIJA U21 3:0 (2:0)
Suci: I. Križarič, B. Križarić, M. Stolnik.
Strijelci: Ćorić (33.), Bašić (35.), Murić (77.)
Hrvatska: Posavec (od 46' Grbić), Bosec (od 46' Cerovec), Bočkaj, Prce (od 61' Katić), Ćaleta-Car, Šunjić (od 46' Balić), Bašić (od 46' Knežević, od 65' Bosančić), Vlašić, Brodić (od 46' Murić), Ćorić (od 61' Vojković), Fiolić (od 61' Mamić). Izbornik: N. Gračan.
Slovenija: Sorčan, Dedić, Žužek, Paljk, Kramarič, Vrbanec, Krivičić, Repas, Badžim, Kuhar, Ožbolt.