DABROVI Blijedo izdanje za poraz protiv izravnog konkurenta za 3. mjesto

Nakon vrijedne pobjede protiv Poreča u gostima, izabranici trenera Čagalja nisu se proslavili na domaćem terenu protiv Dubrave.

U lošoj predstavi izgubili su od izravnog konkurenta za treću poziciju u rukometnoj Premijer ligi, zagrebačke Dubrave. Bolji su bili Šolini izabranici rezultatom 32:37 (18:20).

Od samog početka vidjelo se kako utakmica ne će otići na dobro. Dabrovi su uz dosta muke bili konkurentni do 20. minute, a onda je sve krenulo na stranu gostiju te se na odmor otišlo rezultatom 18:20.

U nastavku su rukometaši Varaždina sustigli prednost, došli na 21:21, držali se odlično prvih deset minuta, no tada Veprovi okreću utakmicu na svoju stranu. Šolini rukometaši sve više rasli, dok su Dabrovi sve više padali te je Dubrava diktirala igru. Krajnji rezultat bio je 32:37 za goste.

GRK Varaždin – Dubrava 32:37 (18:20)
GRK Varaždin: Špikić (11), Meštrić (3), Črnila, Špruk 5, Zobec 1, Novak 2, Černeka, Stojanović 6, Glavaš 5, Vidaček 5, Kaštelan, Levak 5, Jurišić, Marić 2, Vrdoljak 1, Cerovečki.
Dubrava: Marković (6), Grahovac (1), Kelemen, Pleš, Vidmar, Šuker, Vida 3, Radoš 7, Vinković 5, Maričić 4, Samardžić 1, Ivanković 4, Godec 1, Grahovac M. 1, Grahovac N. 1, Buneta 10.
Sedmerci: Varaždin 3/4, Dubrava 1/5. Isključenja: Varaždin 10, Dubrava 10 minuta.

Rezultati 3. kola Lige za prvaka: Zagreb – Spačva 39:24, GRK Varaždin – Dubrava 32:37, Nexe – Poreč 32:24.

Poredak: 1. PPD Zagreb 6, 2. Nexe 4 (utakmica manje), 3. Dubrava 4, 4. GRK Varaždin 2 (utakmica manje), 5. Poreč 0, 6. Spačva 0.

Sljedeću utakmicu Dabrovi igraju u utorak, 18. travnja, kad im u goste dolazi našički Nexe.