4. HNL Polet pobijedio Zelengaj, Rudar i Bednja odigrali neriješeno

U 25. kolu 4. HNL Čakovec - Varaždin kroz osam odigranih utakmica tri su završile pobjedom domaćina, dvije neriješenim rezultatom, dok su u tri utakmice slavili gosti.

Zelengaj nije uspio zaustaviti vodeći Polet, poražen je rezultatom od 0:2. Ferlin je doveo goste u vodstvo u 17. minuti da bi domaćin imao veliku priliku za poravnanje koju ne koristi dok od 49. minute igra sa igračem manje jer je Poletu isključen M. Karlovčec. Domaćin brojčano jači nije to iskoristio već je tri minute prije kraja primio je pogodak preko Goričanca.

Derbi kola između Rudara i Bednje završio je bez pogodaka. Nedelišće je u Međimurskom derbiju slavilo u Prelogu pobijedivši Mladost Komet rezultatom od 2:1.

Panić je doveo goste u vodstvo u 14. minuti da bi N. Pintarić u 65. minuti nakon drugog žutog kartona bio isključen što koristi domaćin te Golubić u 68. minuti poravnava rezultat na 1:1.

Sloboda je pogocima Marčeca u 3. Stneca u 33. te Vrbanca u 77. minuti ostvarila vrijednu pobjedu protiv Sloge. Dinamo je pomalo neočekivano, ali potpuno zasluženo ostvario pobjedu u Ludbregu.

Gosti su u prvih 45. minute pogocima Krznara u 34. i 45. minuti iz kaznenog udarca na odmor otišli sa prednošću od 0:2.

Međimurec je u utakmici punoj preokreta pobjedio Nedeljanec rezultatom od 6:3. Šoštarić u 17. Ignić u 27. dovode domaćina u vodstvo od 2:0 da bi Matučec u 38. Kovačić u 43. te Matučec u 59. minuti preokrenuli rezultat na 2:3 u korist Nedeljanca.

Jalžabet je ostvario važnu pobjedu pobjedivši Pušćine rezultatom od 2:1.

Rezultati: Mladost Komet-Nedelišće 1:2, Podravina-Dinamo 1:2, Međimurec-Nedeljanec 6:3, Plitvica-Novi Marof 2:2, Sloboda-Sloga 3:0, Rudar-Bednja 0:0, Zelengaj-Polet 0:2, Jalžabet-Pušćine 2:1.

Poredak: Polet 54, Nedelišće 53, Bednja 50, Međimurec 45, Dinamo 44, Mladost Komet 38, Podravina, Rudar 34, Pušćine 30, Nedeljanec, Novi Marof 29, Sloga 26, Zelengaj i Jalžabet 25, Sloboda 20, Plitvica 18.

Parovi 26. kola: Polet-Jalžabet, Pušćine-Mladost Komet, Nedelišće-Podravina, Dinamo-Međimurec, Nedeljanec-Plitvica, Novi Marof-Sloboda, Sloga-Rudar, Bednja-Zelengaj.