3. HNL ISTOK: Varaždin pobijedio u gostima kod Bjelovara

Nakon mini-krize koja je pogodila momčad Varaždina, nogometaši trenera Miljenka Mumleka vratili su se na pobjedničke staze svladavši Bjelovar u gostima rezultatom 2-0.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a Bjelovarčane je načeo odlični centarfor Dino Kresinger u 60. minuti. Samo tri minute kasnije mladi Domagoj Drožđek poentirao je, za kako se kasnije pokazalo, konačnih 2-0.

-Utakmica je bila dosta teška za nas, ali više na psihološkoj bazi s obzirom na prošlotjedni poraz od Koprivnice. Ipak, sasvim zaslužena pobjeda moje ekipe i dojma sam da je trebala biti i kudikamo izraženija što se tiče krajnjeg rezultata. Jedino moramo malo više biti koncentriraniji u prekidima jer su eto i Bjelovarčani danas nakon jedne nepažnje i pada koncentracije u obrani pogodili stativu.-rekao nam je trener Mumlek.

Varaždin je nastupio u sastavu: Gavranović, Martinaga, Jagačić, Čelić, Šafarić, Drožđek, Kolarić, Kresinger, Šimek, Golik i Sambolec ( još su igrali Conjar, Malenović i Havelka ).

Idući tjedan Varaždin očekuje veliki susjedski derbi koji kroji sam vrh ljestvice protiv Međimurja.